Partey zamieni Atletico na rzecz Arsenalu?

Kibice Atletico Madryt
Kibice Atletico Madryt fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Thomas Partey wciąż nie doszedł do porozumienia z Atletico Madryt w sprawie nowego kontraktu. Coraz bardziej prawdopodobne jest zatem to, że Ghańczyk niebawem zmieni przynależność klubową.

Czytaj dalej…

Partey według medialnych informacji znajduje się na celowniku przynajmniej kilku klubów z Premier League. Zawodnik najczęściej jest łączony jednak z przeprowadzką do Arsenalu FC. który jest w trakcie poszukiwania wzmocnień swojego składu.

Tymczasem na temat przyszłości Parteya głos w rozmowie z Evening Standard zabrał jego kolega w osobie Kasima Adamsa, który na co dzień broni barw Fortuny Düsseldorf.

– Atletico Madryt jest bardzo dobrym klubem. Arsenal jednak także należy do grona najlepszych – przekonywał 24-latek.

Przyszłość Parteya wciąż niejasna

– Decyzja należy jednak do Thomasa. Niezależnie na co się zdecyduje, to ja mogę powiedzieć, że Atletico i Arsenal to ekipy na podobnym poziomie – dodał Nuhu.

Dodajmy, że Partey ma kontrakt ważny z klubem ze stolicy Hiszpanii do końca czerwca 2023 roku. Rynkowa wartość reprezentanta Ghany szacowana jest na mniej więcej 40 milionów euro. W tym sezonie zawodnik wystąpił łącznie w 35 spotkaniach, notując w nich trzy trafienia.

Odnotujmy, że w kontekście Parteya mówiło się również o transferze do Liverpoolu.

Komentarze