Werner planem B dla Barcelony?

Timo Werner
Timo Werner fot. Grzegorz Wajda

Mundo Deportivo twierdzi, że decydenci FC Barcelony wytypowali już zawodnika, który miałby być dla nich alternatywą na wypadek niepowodzenia w temacie pozyskania Lautaro Martineza z Interu Mediolan. Planem B dla Dumy Katalonii miałby być transfer Timo Wernera z RB Lipsk.

Czytaj dalej…

Napastnik Interu Mediolan ma wpisaną w umowie z klubem z Lombardii klauzulę odstępnego, wynoszącą 111 milionów euro. O ile suma ta nie miałaby być według wielu głosów większym kłopotem dla Barcy, to kłopotem może być to, że przedstawiciel Serie A nie chce sprzedać Lautaro Martineza.

W związku z powyższym sternicy mistrzów Hiszpanii mają na swoim celowniku reprezentanta Niemiec w postaci Wernera. Zawodnik Die Roten Bullen na pewno kosztowałby znacznie mniej niż Argentyńczyk. W każdym razie trzeba pamiętać, że Wernera chciałbym mieć w szeregach swojej drużyny Juergen Klopp. Tym samym także Liverpool FC jest zainteresowany piłkarzem występującym na co dzień w Bundeslidze.

Za przeprowadzką niemieckiego napastnika do teamu z Camp Nou może jednak przemawiać perspektywa gry u boku Leo Messiego, który przez wielu jest postrzegany za najlepszego obok Cristiano Ronaldo zawodnika na świecie.

Komentarze