Vazquez odrzucił lukratywną ofertę

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Lucas Vazquez w nadchodzącym sezonie nadal będzie występował w Realu Madryt. 29-letni Hiszpan zdecydował się na pozostanie na Santiago Bernabeu, choć w ostatnich dniach był kuszony lukratywną ofertą ze strony jednego z katarskich klubów.

Czytaj dalej…

Jak informuje Marca, piłkarz jest zdecydowany na pozostanie w zespole prowadzonym przez Zinedine’a Zidane’a na kolejny sezon, choć jego umowa z klubem wygasa w czerwcu przyszłego roku. Władze klubu z Santiago Bernabeu miały również poinformować go, że nie zostanie ona przedłużona. W efekcie po 30 czerwca 2021 roku Vazquez będzie wolnym zawodnikiem.

W ostatnim czasie Vazquez nie mógł liczyć na regularne występy w zespole Królewskich. W poprzednim sezonie wystąpił w zaledwie 18 ligowych spotkaniach, zdobywając dwa gole i dokładając do tego dwie asysty. Wydawało się, że latem może zmienić barwy klubowe, ale do tej pory tak się nie stało.

Wychowanek Realu Madryt

28-letni obecnie zawodnik jest wychowankiem Realu Madryt, ale na boiskach La Liga zadebiutował w barwach Espanyolu Barcelona, w którym występował w sezonie 2014/15 na zasadzie wypożyczenia.

Po powrocie na Santiago Bernabeu regularnie otrzymywał szansę występów w pierwszej drużynie Królewskich. Na swoim koncie ma już 206 meczów w pierwszym zespole, w których zdobył 24 bramek i zanotował 46 asyst.

Komentarze