Vidal wrócił do treningów w Katalonii

Arturo Vidal
Arturo Vidal fot. Grzegorz Wajda

Arturo Vidal według informacji Mundo Deportivo wrócił do treningów w Katalonii. Chilijczyk tym samym wciąż nie związał się z Interem Mediolan kontraktem, czekając na rozwój wydarzeń.

Czytaj dalej…

Arturo Vidal jeszcze niedawno wydawało się, że ustalił wszystkie szczegóły dotyczące przeprowadzki z hiszpańskiej ekipy do teamu z miasta mody. Reprezentant Chile podobno zawarł już porozumienie z Interem w sprawie warunków indywidualnych. W każdym razie transakcja wciąż nie została sfinalizowana.

Hiszpańscy dziennikarze podają natomiast, że Vidal, który w środę nie zagrał w meczu kontrolnym Dumy Katalonii przeciwko Gironie, wrócił do treningów w Ciutat Esportiva. Zawodnik zatem trenuje w kompleksie sportowym Barcelony, wyczekując jednocześnie wieści dotyczącej jego transferu do jednego z teamów z Włoch.

Transfer w zawieszeniu

Jeśli transakcja z udziałem Vidala do Interu okazałaby się faktem, byłby to powrót piłkarza do Serie A. W przeszłości zawodnik bronił barw Juventusu FC, który był dowodzony przez Antonio Conte. Tak się składa, że w szeregach Nerazzurrich piłkarz znów trafiłby pod skrzydła tego trenera.

Doświadczony pomocnik ma kontrakt ważny z ekipą z Camp Nou do końca czerwca 2021 roku. 115-krotny reprezentant Chile w szeregach Barcy wystąpił łącznie w 96 spotkaniach, w których zdobył 10 bramek.

Komentarze