Wielki talent przymierzany na następcę Casemiro w Realu!

Eduardo Camavinga
Eduardo Camavinga fot. PressFocus

Real Madryt w trakcie zakończonego okienka transferowego nie był aktywny. W każdym razie hiszpańscy dziennikarze przekonują, że aktualni mistrzowie Hiszpanii mają wzmacniać się solidnie w trakcie kolejnej letniej sesji transferowej. Jednym z celów ma być wielki talent francuskiej piłki, donosi Don Balon.

Czytaj dalej…

Real Madryt planuje zarzucić sieci na Eduardo Camavingę, chcąc wyłożyć 55 milionów euro na transfer z udziałem 17-latka. Zwolennikiem transakcji z udziałem młodego piłkarza jest szkoleniowiec Los Blancos Zinedine Zidane.

Opiekun teamu ze stolicy Hiszpanii widzi w Camavindze idealnego następcą dla Casemiro. Zidane jednocześnie jest pełen wiary, że broniący aktualnie barw Stade Rennes zawodnik zasili szeregi teamu z Hiszpanii po zakończeniu sezonu 2020/2021.

Talent wart swojej ceny

Camavinga, chociaż nie jest jeszcze zawodnikiem pełnoletnim, to ma już na swoim koncie 38 występów w Ligue 1, w których zaliczył dwa trafienia, notując też trzy asysty. Francuz do pierwszej drużyny ekipy z Bretanii trafił w styczniu minionego roku.

Obecny kontrakt piłkarza ze Stade Rennes obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Dodajmy, że Camavinga ma już za sobą debiut w dorosłej reprezentacji Francji, notując 27 minut w boju przeciwko Chorwacji wygranym przez Trójkolorowych 4:2.

Komentarze