Trippier: Praca z Simeone będzie zaszczytem

Kieran Trippier
Kieran Trippier fot. Ramil Sitdikov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Kieran Trippier zasilił właśnie szeregi Atletico Madryt. Angielski zawodnik przyznał, że jednym z powodów dołączenia do hiszpańskiego klubu była możliwość pracy z Diego Simeone.

Czytaj dalej…

– Przenosiny do Madrytu to dla mnie coś niesamowitego. Zawsze chciałem spróbować swoich sił za granicą – zaczął angielski zawodnik.

– Atletico to fantastyczny zespół, który ma świetnego menedżera. Nie mogę się już doczekać, aby rozpocząć z nim pracę To będzie dla mnie zaszczyt – dodał.

– Wiem, że Atletico było w kilku dużych finałach i od lat bardzo dobrze radzą sobie w lidze hiszpańskiej. To zasługa tych zawodników i świetnego trenera. Mam nadzieję, że będę mógł im pomóc jak najlepiej potrafię – kontynuował Trippier.

– Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć już treningi w nowej koszulce. Ten transfer to dla mnie coś niezwykłego – podsumował swoje przenosiny do Madrytu 28-latek.

Przypomnijmy, że Kieran Trippier przeniósł się do Hiszpanii z Premier League, gdzie reprezentował barwy Tottenhamu Hotspur. Zawodnik wyceniany jest na 35 milionów euro.

Komentarze