Umtiti: Dziękuję Barcelonie za wsparcie

Samuel Umtiti i Mario Mandzukić
Samuel Umtiti i Mario Mandzukić fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Obrońca Barcelony, Samuel Umtiti, podziękował Barcelonie za wspieranie go przez cały okres jego rehabilitacji. Francuski obrońca nie mógł wystąpić w większości spotkań w tym sezonie, ze względu na leczenie swojej kontuzji.

Czytaj dalej…

Zawodnik Dumy Katalonii wystąpił w tym sezonie tylko w 10 spotkaniach. Przez resztę czasu leczył swoją kontuzję, której początki związane są jeszcze z Mistrzostwami Świata w Rosji. Teraz piłkarza podziękował klubowi, a także kibicom, za wyrozumiałość i obiecał, że teraz dla z siebie wszystko, aby pomóc klubowi w dalszych sukcesach.

– Wiedziałem o kontuzji już na Mistrzostwach Świata, ale mimo wszystko grałem do końca – powiedział Umtiti w rozmowie z L’Equipe.

– Dopiero kiedy wróciłem do Barcelony podjęto decyzję, ze muszę zostać poddany leczeniu Nie spodziewałem się jednak, że wszystko potrwa aż tak długo. Myślałem, że znacznie wcześniej wrócę na boisko – dodał francuski defensor.

– Wierzę jednak, że podjąłem właściwą decyzję. Chce w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali i byli ze mną przez cały ten okres. Szczególnie dziękuje kibicom i klubowi, który nigdy we mnie nie zwątpił – zakończył.

Komentarze