Upadł temat Jamesa w Napoli?

James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

Jeszcze wczoraj bardzo prawdopodobne wydawało się wypożyczenie Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt do SSC Napoli. Dzisiaj natomiast dziennik Corriere del Mezzogiorno sugeruje, że sternicy Królewskich wolą jednak sprzedać definitywnie Kolumbijczyka, co sprawia, że jego przeprowadzka do ekipy z Kampanii stanęła pod dużym znakiem zapytanie.

Czytaj dalej…

James Rodriguez w ostatnim czasie bronił barw Bayernu Monachium, do którego był wypożyczony z Realu. Ten stan rzeczy ma wpływ na to, że władze klubu ze stolicy Hiszpanii nie chcą kolejny raz wypożyczać reprezentanta Kolumbii. Mimo że jeszcze niedawno bardzo realny wydawał się scenariusz, że James Rodriguez trafi do Napoli na dwuletnie wypożyczenie.

Tajemnicą Poliszynela jest to, że Real oczekuje za swojego zawodnika 55 milionów euro. Tymczasem prezydent Azzurrich ma nadzieję, że ta suma może być obniżona, co mogłoby sprawić, że jednak James Rodriguez trafi do Włoch.

Raczej przesądzone jest, że 27-latek w trakcie kampanii 2019/2020 nie będzie zawodnikiem madryckiej drużyny. Kolumbijczyk nie znajduje się w planach Zinedine’a Zidane’a na nowy sezon, co sprawia, że James Rodriguez wkrótce najpewniej pożegna się hiszpańską ekipą.

Komentarze