Valencia przegrywa z Eibar

Gracze Valencii przegrali z Eibar 0:1. Jedynego gola w tej potyczce zdobył Charles.

Jak wyglądało spotkanie na terenie Los Che? Piłkarze gości mogli objąć prowadzenie w 27. minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Orellana.

Po nieco ponad godzinie gry w dobrej sytuacji znalazł się Gameiro. Nie zdołał jednak pokonać dobrze interweniującego bramkarza przyjezdnych.

Kilka minut potem pierwszego gola w tej potyczce mógł zdobyć Leon. Nie uderzył jednak wystarczająco precyzyjnie i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

W 75. minucie na uderzenie zdecydował się Jordan. Skutecznie tę próbę obronił jednak Neto.

W doliczonym czasie gry Rodrigo zagrał do Miny, ale ten chybił. Wydawało się, że w tym meczu goli nie będzie.

Ostatecznie mecz zakończył się jednak zwycięstwem gości dzięki trafieniu Charlesa, który precyzyjnym uderzeniem pokonał golkipera Nietoperzy.

Valencia – Eibar 0:1 (0:0)

0:1 Charles 90+3′