Valencia zawiesiła oko na pomocniku Juventusu

Arthur
Arthur fot. PressFocus

Valencia według informacji Sky Sport Italia zainteresowała się jednym z pomocników Juventusu. Na radarze Nietoperzy znalazł się Arthur. Valencia nie jest jednak jedynym klubem, który chce pozyskać Brazylijczyka. Chęć zatrudnienia zawodnika ma też Arsenal.

  • Valencia pod wodzą Gennaro Gattuso może przybrać wyjatkowy charakter
  • Sky Sport Italia podaje, że na radarze Nietoperzy znalazł się Arthur
  • Rynkowa wartość Brazylijczyka to blisko 20 milionów euro

Arthur wróci do La Liga?

Valencia pod wodzą Gennaro Gattuso uważnie przygląda się piłkarzom, reprezentującym barwy klubów z Serie A. Ostatnio światło dzienne ujrzały doniesienia, że na celowniku przedstawiciela La Liga znalazł się Arthur.

Brazylijski pomocnik trafił do Juve z FC Barcelony na zasadzie wymiany zawodników. Katalończyków zasilił Miralem Pjanić. Żaden z piłkarzy nie spełnił pokładanych w nich nadziei. Arthur nie spisywał się dobrze w ekipie z Turynu, a Bośniak był rozczarowanie w klubie z Camp Nou.

Sky Sport Italia podaje natomiast, że brazylijski pomocnik może niebawem wrócić do Hiszpanii. Arthur znalazł się podobno na radarze Valencii, która według wieści dziennikarza Gianluki Di Marzio zaczęła już rozmowy z władzami wielokrotnych mistrzów Serie A.

22-krotny reprezentant Brazylii ma kontrakt ważny z Juventusem do 2025 roku. Rynkowa wartość Arthura wynosi 18 milionów euro. W przeszłości na boiska ligi hiszpańskiej zawodnik rozegrał łącznie 48 meczów, notując w nich trzy trafienia i cztery asysty.

Czytaj więcej: Laporta: Messi nie jest zamkniętym rozdziałem

Komentarze