Valladolid na remis z Getafe

Gracze Valladolid zremisowali z Getafe 2:2. Goście wyrównali w doliczonym czasie gry.

Jak wyglądało spotkanie na terenie Valladolid? Piłkarze gości mogli objąć prowadzenie już w trzeciej minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Rodriguez.

Piłkarze przyjezdnych dopięli swego kilka minut potem. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Arambarri.

Na wyrównanie czekaliśmy do 30. minuty. Wówczas bramkę na swoim koncie zapisał Guardiola.

W 62. minucie bardzo skomplikowała się sytuacja gości, ponieważ drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, otrzymał Olivera.

Gospodarze wykorzystali to kilka minut potem, kiedy to po rzucie karnym trafił Ünal.

W 75. minucie piłkarze Valladolid zdobyli kolejną bramkę. Trafienie Rubio nie zostało jednak finalnie uznane po wideoweryfikacji.

Wydawało się, że to spotkanie zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Goście zdołali jednak wyrównać. W doliczonym czasie gry jedenastkę na trafienie zamienił Molina.

Valladolid – Getafe 2:2 (1:1)

0:1 Arambarri 14′
1:1 Guardiola 30′
2:1 Ünal 69′ (k.)
2:2 Molina 90+6′ (k.)