Valladolid na remis z Osasuną

Gracze Valladolid zremisowali u siebie z Osasuną 1:1. Jak na razie piłkarze gości cały czas są niepokonani w tym sezonie.

Jak wyglądała ta konfrontacja? Pierwsza bramka w tym spotkaniu mogła paść już w 13 minucie. Wtedy to jednak nieco precyzji zabrakło Torresowi.

W 36. minucie na prowadzenie znowu mieli szansę wyjść goście. Dobrej sytuacji nie wykorzystał jednak Avila i cały czas mieliśmy 0:0.

Kilka minut po zmianie stron okazję miał Guardiola. Nie uderzył jednak wystarczająco dokładnie i bramkarz beniaminka nie musiał nawet przy tej próbie interweniować.

Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy aż do 66. minuty. Wtedy to bramkę dla Realu zdobył Hervias.

Beniaminek z Pampeluny był w stanie doprowadzić do wyrównania. W 81. minucie gola strzelił Ibanez. Okazało się, iż było to trafienie na wagę jednego oczka.

Valladolid – Osasuna 1:1 (0:0)

1:0 Hervias 66′
1:1 Ibanez 81′