Valladolid po niezbyt ciekawym meczu pokonuje Alaves

La Liga
La Liga

Real Valladolid pokonuje Deportivo Alaves w meczu 34. kolejki La Liga. W spotkaniu padły zaledwie dwa strzały celne, co nie mogło zachęcić kibiców do oglądania tego spotkania. Gospodarze w końcówce meczu zdołali jednak zdobyć bramkę i zainkasowali trzy punkty, dzięki którym awansowali o jedno oczko wyżej w tabeli, czyli na trzynastą pozycję.

Czytaj dalej…

Pierwsza połowa z pewnością nie zachęciła kibiców do pozostania przed odbiornikami telewizyjnymi. Żaden z zespołów nie oddał w tej odsłonie meczu ani jednego celnego strzału. Piłkarze Alaves mimo czterokrotnej próby przełamania tej statystyki, posyłali piłkę w trybuny.

Druga połowa była znacznie ciekawsza niż pierwsza. Już w 55. minucie zawodnicy Realu Valladolid mieli okazję, aby otworzyć wynik meczu, ale bramkarza Alaves uratowała poprzeczka.

Starania gospodarzy zostały wynagrodzone dopiero w 88. minucie. Wtedy to piłkarze Realu Valladolid wykonywali rzut wolny. Uderzona piłka otarła się od muru i dostała się do pola karnego w którym zapanowało zamieszanie. Najlepiej w chaosie odnalazł się Fernandez, który mocnym strzałem przy słupku otworzył i zarazem ustalił wynik meczu.

Komentarze