Valladolid z kompletem

Zawodnicy Valladolid wygrali z Celtą 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli Plano i Keko.

Jak wyglądało to spotkanie? Goście objęli prowadzenie w 16. minucie. Wówczas swoją sytuację wykorzystał Sisto.

Kilka minut potem do wyrównania mógł doprowadzić Guardiola, ale zabrakło mu nieco precyzji.

Ten sam zawodnik mógł wpisać się na listę strzelców trzy minuty przed końcem pierwszej połowy. Tym razem dobrze interweniował golkiper gości.

W 51. minucie Plano został zatrzymany przez dobrze interweniującego golkipera przyjezdnych.

Zawodnik gospodarzy dopiął swego w 55. minucie, kiedy to już wpisał się na listę strzelców.

W 62. minucie goście ponownie mogli wyjść na prowadzenie. Gomez nie wykorzystał jednak swojej sytuacji.

Co nie udało się Celcie, udało się Realowi. Podopieczni Gonzaleza wyszli na prowadzenie w 69. minucie, kiedy to bramkę zdobył Keko.

Sytuacja gości jeszcze bardziej skomplikowała się w 87. minucie. Wówczas Hoedt – z powodu dwóch żółtych kartoników – musiał opuścić plac gry.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już żadne bramki.

Valladolid – Celta 2:1 (0:1)