Vallejo: Włochom pomógł sędzia

Reprezentacja Hiszpanii do lat 21
Reprezentacja Hiszpanii do lat 21 fot. Grzegorz Wajda

W niedzielny wieczór reprezentacja Hiszpanii do lat 21 przegrała z Włochami aż trzy do jednego. Kapitan zespołu z Półwyspu Iberyjskiego, Jesus Vallejo, miał duży żal do sędziego, który prowadził to spotkanie.

Czytaj dalej…

– Przed niedzielnym meczem powiedziano nam, że każde kopnięcie w kolano będzie skutkowało czerwoną kartką. Dodatkowo poinformowano, że każdy sędzia, który nie będzie respektował tego przepisu będzie dostawał karę i zostanie odsunięty od oficjalnych spotkań – zaczął Vallejo.

– Nic takiego nie miało jednak miejsca. Włosi wielokrotnie niebezpiecznie faulowali, ale nikt z tym nic nie zrobił. Oczywiście to nie usprawiedliwia naszej porażki, ale nie może być tak, że mówi się jedno, a robi drugie – dodał.

– Nie mam pojęcia czemu gracz, który zaatakował Ceballosa, nie wyleciał z boiska. Dla mnie to nie jest normalna sytuacja – podsumował.

Przypomnijmy, że mecz rozgrywany był we Włoszech. Na stadionie w Bolonii wygrali gospodarze, dla których dwa gole strzelił Federicho Chiesa, zaś trzecią bramkę dołożył Lorenzo Pellegrini.

Komentarze