Valverde napisał list do kibiców Barcelony

Ernesto Valverde
Ernesto Valverde fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Ernesto Valverde napisał list otwarty do kibiców Barcelony, po tym jak został zwolniony ze stanowiska trenera. Władze Dumy Katalonii zdecydowały się na jego zwolnienie w poniedziałek. Jego następcą został Quqiue Setien.

Czytaj dalej…

“Drodzy fani Barcy. Mój czas jako trenera Barcelony dobiegł końca. To było intensywne dwa i pół roku od samego początku. W tym czasie przeżywałem radosne chwile świętując zwycięstwa i trofea, ale także inne, które były ciężkie i trudne” – czytamy w liście.

“Jednak przede wszystkim chciałbym podkreślić moje doświadczenie z kibicami i uczucie, jakie okazywali mi podczas pracy trenerskiej. Chciałbym podziękować także prezydentowi Josepowii Marii Bartomeu i zarządowi, za to, że dał mi możliwość trenowania pierwszego zespołu i za zaufanie przez ten cały czas” – czytamy dalej.

“Chciałbym również podziękować wszystkim osobom, z którymi pracowałem w klubie, za ich wparcie i za to, jak mnie traktowali przez dwa i pół sezonu, szczególnie tym, którzy pracują w pierwszej drużynie i wokół niej, z którymi dzieliłem się wieloma chwilami w Ciutat Esportiva i podczas wyjazdów” – pisał Valverde.

“Oczywiście chciałbym podziękować zawodnikom za cały włożony wysiłek, który pozwolił nam na zdobycie razem czterech trofeów. Od tego dnia życzę im i nowemu trenerowi Quique Setienowi wszystkiego najlepszego na świecie. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich” – dodał.

Komentarze