Valverde: Nie ma tematu Neymara

Neymar
Neymar fot. Grzegorz Wajda

Szef Barcelony, Ernesto Valverde, zaprzecza, że trwają rozmowy pomiędzy Barceloną a Neymarem. Ostatnio media obiegła informacja, że zawodnik może chcieć zmienić środowisko i wrócić do swojego byłego zespołu.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie liczne były doniesienia, że ​​brazylijski napastnik chce powrotu na Camp Nou, gdzie występował w latach 2013-2017. Plotkom tym zaprzeczył jednak Ernesto Valverde, opiekun zespołu z Barcelony.

Neymar jest świetnym zawodnikiem, nie mam co do tego wątpliwości, ale on nie jest naszym graczem. Plotki o rozmowach telefonicznych to po prostu plotki – powiedział Valverde.

– Chcę podkreślić, że on jest zawodnikiem PSG, a my szanujemy graczy innych zespołów. W tym temacie jest to wszystko co mogę teraz powiedzieć – dodał menedżer Barcelony.

Ernesto Valverde został także zapytany o Philippe Coutinho i ostatnie pogłoski, które mówiły, że zawodnik może odejść z katalońskiej drużyny.

– Coutinho cieszy się grą w naszej drużynie i mam nadzieję, że pozostanie tak jak najdłużej. Musi tylko cały czas mocno pracować i kontynuować obraną przez siebie ścieżkę rozwoju.

– Odejście? Takie same pogłoski pojawiały się przy okazji Ousmane Dembéle, kiedy ten nie grał regularnie. Nie przejmuje się nimi i mam nadzieję, że oboje będą mogli grać obok siebie w jednym zespole – zakończył.

Komentarze