Valverde: Spodziewam się świetnego Interu

Ernesto Valverde
Ernesto Valverde fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Arcyciekawie zapowiada się dzisiejsza potyczka w ramach grupy F Ligi Mistrzów, w której Inter Mediolan zmierzy się na swoim stadionie z FC Barceloną. Przed tym starciem w samych pochlebnych słowach na temat Lautrao Martineza wypowiadał się szkoleniowiec teamu z Katalonii.

Czytaj dalej…

– Spodziewam się świetnego Interu – mówił Ernesto Valverde w trakcie konferencji prasowej.

– Zagramy na San Siro, gdzie czeka nas bardzo ważny, a jednocześnie trudny mecz. Chociaż jesteśmy już pewni awansu, to nadal chcemy walczyć o zwycięstwo – kontynuował Hiszpan.

– W przeszłości nie udawało nam się wygrać na tym obiekcie, ale mam nadzieję, że wtorek ulegnie to zmianie. Licze na wspaniałą atmosferę – dodał opiekun Blaugrany.

Valverde wypowiedział się tez na temat nieobecności Leo Messiego we wtorkowym boju. – wynika to z tego, że czeka nas jeszcze wiele trudnych starć, więc dlatego zdecydowałem, pozostawić go w domu – mówił opiekun Barcy.

W ostatnim czasie media często łączyły Lautaro Martineza z transferem do Barcy. Valverde nie ukrywa, że jest pod wrażeniem tego zawodnika.

– To świetny napastnik. W tym sezonie imponuje formą. Jest szybki i silny. Strzelił gola w meczu z nami na Camp Nou. Dobrze mu się współpracuje z Romelu Lukaku. Znaleźli odpowiednią więź, co pomaga Interowi – powiedział opiekun mistrzów Hiszpanii.

Komentarze