Varane: Chcę zostać w Realu na kolejny sezon

Raphael Varane
Raphael Varane fot. Grzegorz Wajda

Raphael Varane rozwiał wątpliwości na temat swojej przyszłości. Środkowy obrońca zapewnił, że w kolejnym sezonie będzie dalej grał w Realu Madryt.

Czytaj dalej…

Od pewnego czasu spekulowało się, że reprezentant Francji chce opuścić Santiago Bernabeu. Defensor jednak temu zaprzeczył. – Zamierzam tutaj zostać na kolejny rok. Jestem pewien, że przeżyjemy emocjonujące chwile – powiedział Varane w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem Marca.

– Walczyliśmy w poprzednim sezonie i mocno się staraliśmy. Nie możemy tak naprawdę za nic nikogo obwinić, ale prawdą jest, że w trudnych momentach zabrakło nam tej iskry – dodał.

– Piłka nożna to są cykle, a ja w poprzednim sezonie nie byłem na swoim najwyższym poziomie. Jednak znowu zobaczymy najlepszą wersję Varane’a – podkreślił.

Varane trafił do Realu Madryt w 2011 roku z RC Lens. W tym czasie sięgnął z nim po 16 trofeów, w tym czterokrotnie triumfował w Lidze Mistrzów. W obecnym sezonie Varane rozegrał 43 mecze we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił dwa gole. Jego umowa z Los Blancos obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Komentarze