Villarreal na remis z Atletico

Diego Simeone
Diego Simeone fot. Grzegorz Wajda

Zawodnicy Villarrealu zremisowali z Atletico 0:0. Dla gości to trzeci kolejny mecz ligowy bez wiktorii.

Czytaj dalej…

Obie ekipy nie mogły być zadowolone ze swoich ostatnich poczynań na krajowym podwórku. W końcu gospodarze nie zanotowali ligowego zwycięstwa już od 25 października. Natomiast goście w pięciu poprzednich meczach zanotowali zaledwie jeden triumf. Każdy liczył zatem na rehabilitację…

Ostatecznie jednak nikomu nie udało się przechylić szali na swoją korzyść. Obie ekipy miały co prawda swoje sytuacje, lecz ostatecznie dzisiejsza konfrontacja zakończyła się bezbramkowym remisem.

Jak przedstawia się sytuacja obu ekip w ligowej tabeli? W tym momencie gospodarze są na 12. miejscu. Do tej pory zgromadzili 19 punktów. Goście są sześć pozycji wyżej. Jak na razie zawodnicy ekipy ze stolicy Hiszpanii zdobyli 26 punktów.

Jakie są plany tych zespołów na następną serię gier? Gospodarze zagrają na wyjeździe z Sevillą. Natomiast goście podejmują u siebie Osasunę.

Villarreal – Atletico 0:0

Żółte kartki

Anquissa, Torres, Trigueros – Morata

Villarreal: Asenjo – Gaspar, Albiol, Torres, Quintilla – Anquissa, Iborra (Morlanes 73′), Trigueros – Chukwueze (Ontiveros 89′), Moreno, Gomez (Ekambi 68′)  

Atletico Madryt: Oblak – Arias (Trippier 80′), Felipe, Hermoso, Lodi – Saul, Herrera (Llorente 84′), Partey (Vitolo 59′), Koke – Felix, Morata

Komentarze