Villarreal na remis z Huescą

La Liga
La Liga

Remisem zakończył się mecz na Estadio de la Ceramic, gdzie Villarreal podejmował zespół Huesci. Pierwszego gola strzelili gospodarze w 38. minucie meczu, zaś w drugiej połowie odpowiedzieli goście trafieniem Ezequiela Avila.

Czytaj dalej…

Pierwszy gol padł w 30. minucie meczu. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Pablo Fornals, który dobrze wykorzystał podanie z prawej strony boiska i technicznym strzałem umieścił futbolówkę obok lewego słupka.

Na dwanaście minut przed końcem meczu odpowiedzieli goście. Ezequiel Avila przepięknie uderzył wolejem w polu karnym gospodarzy i w bardzo efektowny sposób zdobył gola na jeden do jednego. Kilka chwil później mogło być zresztą jeden do dwóch, ale strzał Cucho zatrzymał Andres Fernandez.

Ostatecznie wynik tego meczu się już nie zmienił. Warto jednak wspomnieć, że Huesca kończyła mecz w dziesiątkę, gdyż Jose Sanchez, zawodnik gości, ujrzał w doliczonym czasie gry czerwoną kartkę.

Po tym spotkaniu Villarreal ma 40 punktów na koncie i jest coraz bliżej utrzymania się w lidze na kolejny sezon. Z kolei Huesca zebrała 30 oczek i prawdopodobnie zostanie relegowana do niższych rozgrywek.

Villarreal CF – SD Huesca 1:1 (1:0)

1:0 Fornals 30′
1:1 Avila 78′

Komentarze