Villarreal remisuje z Bilbao

Zawodnicy Villarrealu zremisowali na swoim terenie z graczami Bilbao 1:1. Gospodarze cały czas są na przedostatnim miejscu w tabeli.

Co działo się w tej potyczce? Już w szóstej minucie mogliśmy być świadkami pierwszej bramki. Trochę szczęścia zabrakło jednak Gomezowi, ponieważ zawodnik gości trafił w słupek.

W 18. minucie goście dopięli swego. Niefortunnie interweniował bowiem Jaume Costa i mieliśmy 1:0 dla Basków.

W 50. minucie gospodarze mogli wyrównać. Dobrą sytuację miał Moreno, ale jednak jej nie wykorzystał.

W 56. minucie na uderzenie zdecydował się Alvarez. Z jego próbą poradził sobie jednak Asenjo.

Podopieczni Luisa Garcii doprowadzili do wyrównania w 71. minucie po trafieniu Ekambiego.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i obie ekipy zdobyły po jednym punkcie.

Villarreal – Bilbao 1:1 (0:1)

0:1 Jaume Costa 18′ (sam.)
1:1 Ekambi 71′