Vrsaljko: Nie zagram przez 8-10 miesięcy

Sime Vrsaljko
Sime Vrsaljko fot. Maksim Blinov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

– Będę wyłączony na 8-10 miesięcy, ale nie wrócę, dopóki nie będę w 100 procentach gotowy – powiedział Sime Vrsaljko, który obecnym sezon miał spędził na wypożyczeniu w Interze Mediolan, ale w styczniu został odesłany z powrotem do hiszpańskiego Atletico Madryt.

Czytaj dalej…

W obecnym sezonie udało mu się rozegrać 13 spotkań w barwach Nerazzurrich, ale powtarzający się problem z kolanem ostatecznie wymagał przeprowadzenia operacji.

– Nie ma tutaj żadnej tajemnicy. Proces odbudowy zajmie 8-10 miesięcy. To normalne w przypadku tego typu operacji, która przebiegała bardzo dobrze i to najważniejsza rzecz – powiedział reprezentant Chorwacji.

– Mogę na pewno powiedzieć, że nie wrócę, dopóki nie będę w stu procentach sprawny. Po wszystkich problemach, z którymi miałem do czynienia i strasznym uczuciu, że będę musiał zrezygnować z piłki na zawsze, moim priorytetem jest osiągnięcie pełnej sprawność i powrót do walki, gdy nadejdzie na to czas. Nie spieszę się, wrócę silniejszy niż kiedykolwiek – powiedział Vrsaljko.

Komentarze