“W życiu nigdy nie wiesz, co się wydarzy”

Hector Bellerin
Hector Bellerin Pressfocus

Barcelona uważa, że Hector Bellerin to tymczasowa opcja na prawą obronę. Hiszpan cieszy się natomiast każdą chwilę spędzoną w drużynie Xaviego.

  • Hector Bellerin ma kontrakt z Barceloną tylko do 30 czerwca 2023 roku
  • Hiszpan może pożegnać się z klubem po tym okresie
  • 27-latek na razie cieszy się każdym dniem na Camp Nou

Bellerin docenia czas na Camp Nou

Barcelona ma trochę problemów z kontuzjami w tym sezonie. Problemy zdrowotne nie ominęły zwłaszcza graczy przewidziany do występów na prawej obronie. Urazów doznali Ronald Araujo, Jules Kounde, Sergi Roberto, a także Hector Bellerin, czyli tymczasowa opcja na prawą flankę. Hiszpan podpisał z klubem roczny kontrakt. Nie brakuje informacji, że Barcelona nowego prawego obrońcę, chętnie sprowadzi już zimą.

W życiu nigdy nie wiesz, co się wydarzy. Staram się cieszyć i być skupionym, wiem, co mogę zaoferować drużynie. To prawda, że każde spotkanie jest jak sprawdzian, ale staram się cieszyć grą z tymi świetnymi piłkarzami jakich mamy. Doceniam czas, jaki tu spędzam – powiedział Bellerin.

Szczerze mówiąc, jestem bardzo szczęśliwy. Ciężko jest tu wrócić w takim momencie kariery. Wcześniej byłem długo kontuzjowany, ale szybko się zaadaptowałem. Staram się rozwijać, jestem zadowolony z tego, co do tej pory zrobiłem. W szatni czuję się częścią grupy. Jestem podekscytowany, mamy dużo potencjału. Cieszę się każdą chwilą spędzoną tutaj – przyznał 27-letni Hiszpan.

Czytaj także: FC Barcelona ustaliła priorytety transferowe na zimę

Komentarze