Sergio Busquets może zagrać w jednym klubie z Cristiano Ronaldo

Sergio Busquets
Sergio Busquets Pressfocus

Po sprowadzeniu Cristiano Ronaldo Al-Nassr ma ambitne plany na sprowadzenie do klubu kolejnych utytułowanych zawodników. Jednym z nich może być Sergio Busquets. Hiszpan planował przenieść się latem do MLS, jednak intratna oferta ze strony Saudyjczyków może przekonać go do zmiany zdania.

  • Sergio Busquets latem opuści szeregi Dumy Katalonii
  • Hiszpan planował przeprowadzkę do MLS
  • Defensywny pomocnik otrzymał ofertę ze strony Al-Nassr

Busquets z atrakcyjną ofertą z Arabii Saudyjskiej

Sergio Busquets zdecydował, że nie przedłuży kontraktu z FC Barceloną i latem odejdzie z zespołu. Defensywnego pomocnika do zmiany zdania próbował przekonać Xavi, jednak Hiszpan pozostał nieugięty. Intencją zawodnika jeszcze do niedawna było kontynuowanie kariery w MLS.

Dziennikarze ESPN przekazali, że ofertę kontraktu wychowankowi Dumy Katalonii złożyli przedstawiciele Al-Nassr. Doniesienia te potwierdza również Ekrem Konur.  Hiszpan otrzymał atrakcyjną pod względem finansowym propozycję od zespołu, który zakontraktował już w ostatnim czasie Cristiano Ronaldo i ma ambitne plany na dalszą ekspansję. 

Zgodnie z relacją mediów, Busquets w Al-Nassr mógłby zarabiać nawet 13 milionów euro za sezon. Poza 34-latkiem klub z Arabii Saudyjskiej interesuje się również Marco Reusem. Bardzo prawdopodobne, że defensywny pomocnik skusi się na grę w jednym klubie z Cristiano Ronaldo.

Mimo zaawansowanego wieku Sergio Busquets pozostaje w tym sezonie jednym z najważniejszych zawodników Xaviego. Hiszpan rozegrał w tym sezonie 25 meczów. Zanotował w nich jedną asystę.

Sprawdź też: Real ma kandydata do wzmocnienia drugiej linii

Komentarze