Wielka wyprzedaż w Realu?

Luka Modrić
Luka Modrić fot. Grigoriy Sokolov / Sputnik/ Hepta / Sport Pic

Prezydent Realu Madryt Florentino Perez wspólnie z trenerem Zinedine’m Zidane’m pracują nad kolejną przebudową drużyny. Na liście zawodników, którzy mogą pożegnać się latem z klubem znajduje się aż 11 nazwisk – informuje dziennik Sport.

Czytaj dalej…

Przed rokiem Królewscy zainwestowali 133 miliony euro w transfery Edera Militao, Rodrygo, Luki Jovicia, Edena Hazarda i Alphonse’a Areoli. Władze madryckiego klubu nie są jednak do końca zadowolone z efektów i przygotowują się obecnie do kolejnych dużych zmian w zespole.

Real ma już przygotowaną listę zawodników, z którymi nie jest wiązana przyszłość i mogą latem pożegnać się z klubem. Znajduje się na niej aż 11 piłkarzy.

Na szczycie tej listy znajduje się Gareth Bale, który od dłuższego czasu jest łączony z opuszczeniem Santiago Bernabeu. W tej samej sytuacji są James Rodriguez, Mariano Diaz, Brahim Diaz i Alvaro Odriozola.

Real nie wyklucza również pozbycia się sprowadzonych latem ubiegłego roku Jovicia, Militao i Areoli. Dwóch pierwszych zupełnie nie spełniło pokładanych w nich nadziei.

To jednak nie ostatni nazwiska, których w przyszłym sezonie może zabraknąć w kadrze Realu. Jak informuje dziennik Sport, na liście przygotowanej przez władze klubu i trenera Zinedine’a Zidane’a są także Luka Modrić, Marcelo i Lucas Vazquez.

Komentarze