Wisła vs Miedź. Zapowiedź, typy, kursy

Krzysztof Drzazga
Krzysztof Drzazga fot. Radosław Bełżek

W swoim ostatnim meczu polskiej ekstraklasy w ramach sezonu 2018/2019 piłkarze krakowskiej Wisły zmierzy się na swoim stadionie z Miedzią Legnica. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Obie ekipy mają o co grać w sobotnim starciu. Podopieczni Macieja Stolarczyka cały czas nie mogą być pewni wygrania grupy spadkowej. Z kolei team z Dolnego Śląska walczy o ligowy byt. W przypadku porażki legniczanie po roku opuszczą szeregi najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Wisła – Miedź, historia

Obie drużyny zmierzą się ze sobą po raz trzeci w trwającym sezonie. Każda z drużyn zaliczyła po zwycięstwie. Legniczanie wygrali na swoim stadionie 2:0, tymczasem krakowianie pokonali team z Dolnego Śląska na stadionie im. Henryka Reymana, co miało miejsce w lipcu minionego roku.

Wisła – Miedź, ostatnie wyniki

Ekipa z Grodu Kraka przystąpi do swojej potyczki, chcąc wrócić na zwycięski szlak po porażce z Arką Gdynia. Z kolei drużyna z Legnicy już od trzech spotkań jest bez zwycięstwa, a ostatnio panaceum na Miedź znaleźli zawodnicy wrocławskiego Śląska. WKS wygrał 2:0, dzięki czemu zapewnił sobie miejsce w elicie na kolejną kampanię.

Wisła – Miedź, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy w sobotnim starciu zabraknie na pewno Jakuba Błąszczykowskiego, Michała Buchalika, Jakuba Bartosza, czy Macieja Sadloka. U gości wyłączeni z gry są: Anton Kanibolotskiy, Kornel Osyra, Marquitos oraz Grzegirz Bartczak.

Wisła – Miedź, kursy

Wisła – Miedź, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wisła – Miedź 2,55 2,58 2,45 2,45 2,49 2,55 2,50 Sprawdź ofertę Fortuny
Remis 3,45 3,45 3,55 3,45 3,60 3,50 3,45 Sprawdź ofertę ForBET
Wygrana Miedzi 2,70 2,72 2,75 2,75 2,80 2,75 2,75 Sprawdź ofertę ForBET
Kursy aktualne na 17.05.2019 19:45

W opinii polskich, legalnych bukmacherów, faworytem sobotniej potyczki na obiekcie Wisły są gospodarze – kursy na zwycięstwo krakowian oscylują wokół wartości 2,49.

Wisła – Miedź, typy i przewidywania

Naszym zdaniem spotkanie zakończy się po myśli krakowian. Nasz typ: 2:0.

Wisła – Miedź, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Wisła – Miedź >>

Oferta Totolotka na mecz Wisła – Miedź >>

Oferta Lvbet na mecz Wisła – Miedź >>

Oferta Fortuny na mecz Wisła – Miedź >>

Oferta ForBet na mecz Wisła – Miedź >>

Oferta eToto na mecz Wisła – Miedź >>

Oferta PZBuk na mecz Wisła – Miedź >>

Wisła – Miedź, przewidywane składy

Wisła: Lis – Morys, Klemenz, Wasilewski, Pietrzak, Savicevic, Plewka, Kolar, Boguski, Peszko, Drzazga

Miedź: Dzhanaev – Zieliński, Musa, Żyro, Pikk, Borja Fernandez, Augustyniak, Omar Santana, Juan Camara, Joan Roman, Forsell.

Wisła – Miedź, transmisja meczu

Sobotnie starcie Wisła – Miedź będzie można obejrzeć na antenie Canal+. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 15:25. W internecie spotkanie będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem Canal+ Sport Online.

Komentarze