“Wszystko jest w naszych rękach”

Cesar Azpilicueta
Cesar Azpilicueta fot. PressFocus

Reprezentacja Hiszpanii nie miała powodów do radości po sobotnim starciu ze Szwajcarią (1:2). Porażka La Furia Roja sprawiła, że drużyna Luisa Enrique skomplikowała swoją sytuację w kontekście walki o Final Four. Tymczasem po meczu swoją opinią na temat spotkania podzielił się jeden z hiszpańskich obrońców.

  • Reprezentacja Hiszpanii dominowała nad Szwajcarami pod względem utrzymania przy piłce, ale to było za mało, aby wygrać
  • Po golach Manuela Akanjiego i Breela Embolo ekipa Murata Yakina wygrała (2:1)
  • Swoją optykę na temat rywalizacji przedstawił Cesar Azpilicueta

Azpilicueta skomentował wpadkę ze Szwajcarami

Reprezentacja Hiszpanii zaliczyła w sobotę pierwszą porażkę w tej edycji fazy grupowej Ligi Narodów UEFA. Na Estadio la Romareda podopieczni Luisa Enrique musieli uznać wyższość Szwajcarów. Trzeba dodać, że ta porażka nie była dziełem przypadku.

– Wiedzieliśmy, że Szwajcaria jest niezwykle niebezpiecznym przeciwnikiem. Wyszliśmy na boisko, aby grać i wygrać, ale nie udało nam się osiągnąć pożądanego rezultatu – rzekł Cesar Azpilicueta cytowany przez Uefa.com.

– Możemy jednak wciąż wywalczyć awans d Final Four. Wszystko jest w naszych rękach – dodał zawodnik.

W ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Narodów UEFA hiszpańska ekipa zmierzy się w roli gościa z Portugalią. Mecz odbędzie się w Bradze w najbliższy wtorek (27 września). Zwycięzca tej rywalizacji wygra drugą grupę w dywizji A.

Czytaj więcej: Luis Enrique podsumował porażkę ze Szwajcarią. “Najgorsza pierwsza połowa w mojej kadencji”

Komentarze