Demolka w wykonaniu Villarrealu, remis w hicie – podsumowanie zaległych meczów 4. kolejki

Gerard Moreno
Gerard Moreno PressFocus

We wtorek rozegrano dwa zaległe spotkania czwartej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Pierwsze z nich zakończyło się wysokim zwycięstwem Villarrealu nad Deportivo Alaves (5:2). Drugim, zaś, był hit pomiędzy Sevillą i Barceloną. Zakończyło się ono Prezentujemy wyniki i strzelców goli ostatnich meczów.

• We wtorek swoje zaległe spotkania odrabiała La Liga
  • W meczach 4. kolejki Villarreal nie dał szans Deportivo Alaves (5:2), a Sevilla

Skuteczny Villarreal, remis w hicie

We wtorkowy wieczór odbyły się dwa zaległe spotkania czwartej kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. W pierwszym z nich nie zabrakło bramek. Villarreal udowodnił, że znajduje się w wysokiej dyspozycji, w czym wielki udział powracającego po kontuzji Gerarda Moreno. W meczu z Deportivo Alaves (5:2) ustrzelił dublet, podobnie jak Boulaye Dia. Na listę strzelców wpisywali się także Yeremi Pino, Pere Pons oraz Joselu.

Drugim z meczów był szlagier pomiędzy wiceliderem z Sevilli, a Barceloną. Andaluzyjczycy wyszli na prowadzenie po rzucie rożnym. Blaugrana odpowiedziała – również po kornerze – gdy tuż przed przerwą do bramki trafił Ronald Araujo. Choć w drugiej połowie Jules Kounde obejrzał czerwoną kartkę, gra w przewadze nie wystarczyła, by Blaugrana sięgnęła po komplet punktów.