Z Bayernu Monachium do Barcelony?

Benjamin Pavard
Benjamin Pavard PressFocus

Benjamin Pavard już niedługo może odejść z Bayernu Monachium. Francuski obrońca wzbudza zainteresowanie Barcelony, Atletico Madryt oraz Chelsea.

  • Niepewna jest przyszłość Benjamina Pavarda
  • Kontrakt Francuza z Bayernem kończy się w 2024 roku
  • Z tej sytuacji chcą skorzystać inne europejskie kluby

Pavard rozstanie się z Bayernem Monachium?

Czy w najbliższym czasie będziemy świadkami kolejnego transferu na linii Bayern Monachium – Barcelona? Do Roberta Lewandowskiego na Camp Nou może dołączyć bowiem Benjamin Pavard, którego przyszłość na Allianz Arenie nie jest pewna. Usługami Francuza interesują się także Atletico Madryt oraz Chelsea.

“Duma Katalonii” w najbliższym czasie będzie szukała nowego prawego obrońcy w związku z wygasającymi umowami Sergiego Roberto i Hectora Bellerina. Dlatego dziennikarze “SPORT-u” informują o wstępnym zainteresowaniu “Blaugrany” osobą Benjamina Pavarda, ktorego kontrakt z bawarskim gigantem kończy się 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również:

46-krotny reprezentant “Trójkolorowych” z powodzeniem występuje w barwach Bayernu Monachium od lipca 2019 roku, kiedy to po wspaniałych mistrzostwach świata trafił do stolicy Bawarii za 35 milionów euro ze Stuttgartu.

Benjamin Pavard, który dobrze zaprezentował się w ostatnim wygranym 2:0 meczu Ligi Mistrzów przeciwko Interowi Mediolan, w 18 spotkaniach trwającej kampanii strzelił 4 bramki. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 30 milionów euro.

Czytaj więcej: Nowy cel transferowy Sevilli

Komentarze