Z Igrzysk prosto do Atletico. Napastnik blisko Madrytu

Rafa Mir
Rafa Mir PressFocus

Rafa Mir jest o krok od przejścia do Atletico Madryt. Jak informuje Marca, klub z Wanda Metropilitano jest blisko osiągnięcia porozumienia z Wolverhamptonem Wanderers w sprawie transferu 24-letniego Hiszpana. Klub ze stolicy wygrywa wyścig o pozyskanie piłkarza z kilkoma innymi klubami.

  • Rafa Mir jest bliski przejścia do Atletico Madryt
  • Klub z Wanda Metropolitano prowadzi zaawansowane rozmowy z Wolverhamptonem Wanderers w sprawie definitywnego transferu 24-letniego piłkarza

Zaawansowane negocjacje na linii Atletico – Wolverhampton

Rafa Mir poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w SD Huesca. Teraz wszystko wskazuje na to, że nadal będzie występował na boiskach La Liga. Po zawodnika zdecydował się sięgnąć szkoleniowiec Atletico Madryt Diego Simeone. Hiszpan zrobi wrażenie na Argentyńczyku zdobyciem 16 bramek w poprzednim sezonie hiszpańskiej ekstraklasy.

Atletico prowadzi obecnie zaawansowane rozmowy z Wolverhamptonem Wanderers w sprawie transferu, a do ustalenia pozostały już ostatnie szczegóły. Piłkarz ma dołączyć do drużyny z Madrytu zaraz po powrocie z Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Według nieoficjalnych informacji kwota transferu ma opiewać na 15 milionów euro.

Rafa Mir do tej pory na boiskach La Liga rozegrał 40 spotkań, zdobywając 13 bramek. Nie miał natomiast okazji do debiutu w Premier League.

Zobacz także: Atletico podjęło działania ws. Lautaro Martineza

Komentarze