Zakład bez ryzyka 100 zł w STS. Odbierz dziś i oglądaj La Ligę za darmo

STS zakłady bukmacherskie
STS zakłady bukmacherskie

Rywalizacja w hiszpańskiej lidze pomiędzy Barceloną i Realem Madryt zapowiada się niezwykle ciekawie. Obie drużyny będą chciały w jak najlepszym stylu zakończyć rywalizację w tym roku. Teraz można skorzystać z okazji i odebrać od STS zakład bez ryzyka do 100 zł, którym ubezpieczymy swój pierwszy zakład. Ponadto otrzymujemy możliwość oglądania wszystkich meczów La Liga zupełnie za darmo.

Zakład bez ryzyka 100 zł w STS

FC Barcelona pożegnała się już z marzeniami o grze w fazie pucharowej Ligi Mistrzów i obecnie jej głównym celem jest zdobycie mistrzostwa Hiszpanii. Jej rywalem w tej walce będzie oczywiście Real Madryt. Obecnie w ligowej tabeli obie drużyny dzieli tylko jedne punkt.

Przed mundialem obie drużyny rozegrają jeszcze po dwa ligowe spotkania, a wcześniej czekają ich ostatnie pojedynki w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Z tej okazji warto skorzystać z oferowanego przez STS zakładu bez ryzyka do 100 zł, który pozwala na ubezpiecznie pierwszego postawionego zakładu.

Jeżeli postawiony kupon okaże się trafiony otrzymasz swoją wygraną. Jeżeli kupon okaże się przegrany, otrzymasz od STS zwrot postawionej stawki pomniejszony o podatek. Ryzykujemy więc niewiele, a warunki otrzymania zakładu bez ryzyka są bardzo proste. O to co trzeba zrobić.

  1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszego depozytu
  3. Twój pierwszy postawiony kupon będzie ubezpieczony cashbackiem do 100 zł

Transmisje z La Liga za darmo w STS

Bukmacher STS udostępnia swoim klientom zupełnie za darmo platformę STS TV, która pozwala na oglądanie zupełnie za darmo między innymi wszystkich meczów La Liga. To świetna alternatywa, która pozwala na bieżąco śledzić poczynania Roberta Lewandowskiego na hiszpańskich boiskach. Aby uzyskać dostęp do tej usługi należy:

  1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszego depozytu
  3. Zagraj dowolny zakład w ciągu 24 godzin przed mecze

Komentarze