Negocjacje Villarrealu z West Hamem utknęły w miejscu

Arnaut Danjuma (z lewej)
Arnaut Danjuma (z lewej) Pressfocus

Arnaut Danjuma jest jednym z głównych celów transferowych West Hamu United w trakcie letniego okienka transferowego. Negocjacje z Villarrealem nie postępują jednak do przodu, a oba kluby są dalekie od osiągnięcia porozumienia. Najnowsze informacje na temat ich szczegółów przekazał w niedzielę Fabrizio Romano.

  • Arnaut Danjmua ma za sobą bardzo udany debiutancki sezon w La Liga
  • Holender wzbudził zainteresowanie wielu europejskich klubów na czele z West Hamem
  • Negocjacje ws. transferu napastnika z Villarrealem utknęły w martwym punkcie

Danjuma chciałby znów spróbować swoich sił w Premier League

Arnaut Danjuma zrobił ogromne wrażenie już w trakcie swojego pierwszego sezonu w barwach Villarrealu. Holender w 34 meczach strzelił 16 bramek i zanotował cztery asysty, często zastępując zmagającego się z urazami Gerarda Moreno. Biorąc pod uwagę, że napastnik został kupiony w 2021 roku z Bournemouth za 23,5 miliona euro, śmiało można powiedzieć, że Żółta Łódź Podwodna zrobiła świetny interes.

Napastnik należy do piłkarzy ambitnych, którzy co sezon wyznaczają sobie nowe cele. Po udanym sezonie w La Lidze zainteresowało się nim wiele klubów, wśród których znajduje się West Ham United. Perspektywa gry w Premier League skusiła Danjumę, dlatego oba kluby po zakończeniu rozgrywek 2021/22 przystąpiły do negocjacji.

Jak przekazał Fabrizio Romano, West Ham i Villarreal były już blisko zawarcia porozumienia, jednak na przeszkodzie stanęły rozbieżności odnośnie ustalenia indywidualnych warunków kontraktu z Holendrem. Według dziennikarza obecnie transfer nie jest bliski finalizacji. Żółta Łódź Podwodna planowała w miejsce Danjumy sprowadzić z Almerii Nigeryjczyka Umara Sadiqua.

Zobacz też: Kapitan Levante zostanie w La Lidze i zagra w europejskich pucharach

Komentarze