Rezerwowi nie chcą odchodzić z FC Barcelony

Eric Garcia
Eric Garcia Pressfocus

W ostatnich dniach pojawiły się informacje na temat możliwych rozstań w FC Barcelonie. Franck Kessie i Eric Garcia zostali umieszczeni na liście transferowej, a klub chciałby się ich pozbyć. Sprzedanie niepotrzebnych Dumie Katalonii piłkarzy może nie być wcale takie proste. Dziennikarze Mundo Deportivo przekazali, że zawodnicy są szczęśliwi w Barcelonie i nie planują odchodzić.

  • FC Barcelona rozważa pozbycie się kilku niepotrzebnych zawodników
  • W tym gronie wymienia się m.in. Francka Kessie, czy Erika Garcię
  • Piłkarze rezerwowi są szczęśliwi w klubie i chcieliby pozostać w nim na dłużej

Barca może mieć problem ze sprzedażą rezerwowych

Z tygodnia na tydzień wydłuża się lista zawodników, którzy przez FC Barcelonę zostali umieszczeni na liście transferowej. Zgodnie z doniesieniami mediów, klub w najbliższym czasie mogą opuścić piłkarze tacy jak Raphinha, Franck Kessie, Eric Garcia, czy Hector Bellerin. Aktualnie pełnią oni rolę rezerwowych, a Barcy przydałyby się dodatkowe fundusze. 

Dziennikarze Sportu niedawno informowali, że zdecydowany na opuszczenie szeregów Dumy Katalonii jest Eric Garcia. Również Franck Kessie miał podjąć decyzję o powrocie do Serie A, gdzie czuł się komfortowo, reprezentując AC Milan. Informacje te dementują żurnaliści Mundo Deportivo.

Przekazali oni, że zarówno Raphinha, Kessie, Garcia, jak i Bellerin czują się szczęśliwi w Barcelonie, mimo swojego aktualnego statusu w drużynie. Rezerwowi nie planują na razie odejścia z Blaugrany, wbrew temu, co mówi się na ich temat w mediach. Również Xavi daleki jest od ich całkowitego skreślenia. No może poza Hectorem Bellerinem, który niemal na pewno po wygaśnięciu latem kontraktu odejdzie z klubu. 

Działacze Barcy poważnie rozważają dokonanie wymiany z Interem Mediolan. W jej ramach do Włoch miałby wrócić Kessie, a szeregi Azulgrany zasiliłby Marcelo Brozovic. Iworyjczyk chciałby powalczyć jeszcze o miejsce w składzie drużyny prowadzonej przez Xaviego, ale zaakceptuje ostateczną decyzję klubu.

Czytaj dalej: Atletico wciąż faworytem w walce o napastnika FC Barcelony

Komentarze