Raphinha: jesteśmy liderami. Jeśli ktoś ma się obawiać, to Real

Raphinha
Raphinha Pressfocus

El Clasico dopiero w niedzielę, a podniosła atmosfera meczu jest już mocno wyczuwalna. Na temat rywalizacji wypowiedzieli się już m.in. Joan Laporta, czy Robert Lewandowski. Głos przed meczem z Realem Madryt zabrał również Raphinha.

  • Real Madryt jest faworytem bukmacherów w niedzielnym Klasyku
  • Mimo to pewny siebie przed starciem z Królewskimi jest Raphinha
  • Zdaniem skrzydłowego to Real powinien obawiać się Barcelony, nie na odwrót

Brazylijczyk nie może się doczekać rywalizacji z Realem Madryt

Spotkanie z Realem Madryt jest kolejnym poważnym sprawdzianem, jaki w październiku czeka prowadzony przez Xaviego zespół. FC Barcelona przystąpi do rywalizacji z Królewskimi w kiepskim nastroju, po feralnym remisie w Lidze Mistrzów z Interem Mediolan. Wydaje się, że nie podłamuje on jednak piłkarzy, o czym świadczy wypowiedź Raphinhny.

Brazylijczyk przed starciem z Realem został zapytany o swoje odczucia. Dość odważnie zapowiedział on, że to Królewscy powinni obawiać się Barcelony.

– To my jesteśmy liderem ligi. Jeśli jakiś zespół powinien się obawiać tej rywalizacji, to oni. W lidze gramy pewnie. Wiemy, co musimy zrobić, żeby wygrać i mam nadzieję, że wrócimy do domu z 3 punktami – stwierdził skrzydłowy.

Podczas presezonu Duma Katalonii wygrała z Los Blancos 1:0, a autorem trafienia był właśnie Raphinha.  Zdaniem bukmacherów to jednak Real Madryt jest faworytem najbliższego starcia.

Komentarze