Zidane: Dobrze zarządzaliśmy meczem

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt przynajmniej na kilka godzin awansował na pozycję lidera tabeli La Liga po wyjazdowym zwycięstwie z Getafe CF 3:0. Zinedine Zidane, trener Królewskich, był zadowolony jak jego podopieczni zarządzali sobotnim meczem.

Czytaj dalej…

– Mieliśmy problemy w pierwszej połowie, ale utrzymaliśmy się jako zespół, a to jest kluczowe na ciężkim terenie, przeciwko drużynie, która potrafi wywierać dużą presję – powiedział Zidane, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Trudno było nam znaleźć wolne przestrzenie, ale na koniec osiągnęliśmy fantastyczny wynik. Bardzo dobrze zarządzaliśmy meczem. W kadrze mamy 25 zawodników i pozytywną rzeczą jest to, że wszyscy rywalizują – dodał francuski szkoleniowiec.

– Mamy już ciężkie mecze wyjazdowe za sobą, jak ten przeciwko SD Eibar, czy ten teraz. Ciężko walczyliśmy i sięgnęliśmy po zwycięstwo jako zespół. To był trochę inny mecz, ale musimy zaakceptować, że tak się czasem potoczy – stwierdził.

Los Blancos są liderem tabeli, mając punkt przewagi nad FC Barceloną, która w sobotę wieczorem zagra na wyjeździe w derbach z Espanyolem. Kolejnym ligowym rywalem drużyny z Santiago Bernabeu będzie Sevilla FC.

Komentarze