Zidane: Espanyol nie zasługuje na takie miejsce w tabeli

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt zagra u siebie z Espanyolem Barcelona w sobotnim meczu 16. kolejki La Liga. Zinedine Zidane, trener Królewskich, powiedział, że rywale prezentują bardzo dobry futbol, mimo słabej pozycji w tabeli.

Czytaj dalej…

– Wiem, że w żadnym meczu nie możemy się rozluźnić, ponieważ rywale zawsze będą chcieli rozegrać przeciwko nam bardzo dobre spotkanie. Dlatego chcemy dać z siebie wszystko i to postaramy się zrobić w sobotę na boisku – powiedział Zidane, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

Królewscy zajmują drugie miejsce w tabeli, mając taki sam dorobek punktowy jak liderująca FC Barcelona. Natomiast zespół z Katalonii zgromadził do tej pory dziewięć “oczek” i plasuje się na przedostatniej pozycji.

– Espanyol to drużyna, która nie zasługuje na obecnie miejsce w tabeli. Mówiłem to już raz lub dwa, że hiszpańskie drużyny są bardzo dobre. Przechodzą trudny okres, ale nie grają źle. Prezentują bardzo dobry futbol – dodał.

– Wiemy, że to będzie bardzo skomplikowany mecz, bardzo trudny. Jeśli pozwoli im się grać, to wtedy będzie nam bardzo trudno – stwierdził francuski szkoleniowiec. Początek sobotniego meczu na Santiago Bernabeu o godzinie 13.

Komentarze