Trener Realu Madryt Zinedine Zidane jest przekonany, że Luka Modric ma przed sobą jeszcze kilka sezonów gry na najwyższym poziomie.
34-letni rozgrywający reprezentacji Chorwacji w sobotnim meczu z Espanyolem pojawił się na murawie dopiero dwadzieścia minut przed końcem, zastępując Toniego Kroosa.
– Zawsze rozmawiamy dużo o piłkarzach, którzy zbliżają się do końca kariery. Luka może jednak jeszcze wiele wytrzymać, ze względu na swoją budowę ciała – wyznał Zidane w rozmowie z dziennikiem Marca.
– Mam do dyspozycji wielu zawodników i muszę umiejętnie wykorzystywać ich potencjał, zmieniając w trakcie niektórych spotkań – podkreślił słynny Francuz.
– Luka nie potrzebuje wiele odpoczynku, ale ma świadomość, że będzie musiał od czasu do czasu pominąć jakieś spotkanie – dodał Zidane.
Komentarze