Zidane: Musimy zagrać na 100 procent

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt zagra u siebie z Betisem Sewilla w sobotnim meczu 12. kolejki hiszpańskiej La Liga. Zinedine Zidane, trener Królewskich, powiedział, że jego zespół musi być w najwyższej formie, aby sięgnąć po komplet punktów.

Czytaj dalej…

– Każda drużyna przyjeżdża tutaj, aby grać w piłkę i osiągnąć dobry wynik. Tego należy się spodziewać. Musimy być na to gotowi i zdawać sobie sprawę, że to będzie ciężki mecz – powiedział Zidane, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Musimy być w najwyższej formie, ponieważ każdy mecz jest inny i trzeba zagrać na 100 procent, aby zdobyć trzy punkty – podkreślił francuski szkoleniowiec.

– Staramy się grać jak najlepiej za każdym razem i zachować czyste konto w defensywie. To jest dla nas bardzo ważne. Mamy kolejną szansę, aby pokazać się z dobrej strony przed naszymi kibicami i zdobyć trzy punkty – stwierdził.

Jego podopieczni zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do liderującej FC Barcelony. Początek sobotniego starcia Los Blancos z ekipą ze stolicy Andaluzji na Santiago Bernabeu o godzinie 21.

Komentarze