Zidane nadal liczy na sprowadzenie Pogby

Paul Pogba
Paul Pogba fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt przez niemal całe letnie okienko pracował nad transferem Paula Pogby. Zinedine Zidane, trener Królewskich, cały czas ma nadzieję, że uda się sprowadzić środkowego pomocnika z Manchesteru United.

Czytaj dalej…

Reprezentant Francji nie ukrywał, że chce opuścić Czerwone Diabły. Najmocniej interesowały się nim Real Madryt i Juventus FC. Do tej pory jednak pomocnik cały czas pozostaje w klubie z Old Trafford.

Zawodnik i jego menedżer naciskali na transfer, ale oczekiwania Manchesteru United odnośnie kwoty odstępnego były bardzo wysokie. AS donosi, że Zidane cały czas ma nadzieję, że Real Madryt pozyska Pogbę jeszcze w tym okienku transferowym, które zamyka się w poniedziałek 2 września. Bardzo przeciwni temu są działacze Czerwonych Diabłów, bowiem okienko transferowe w Premier League jest już od pewnego czasu zamknięte, więc klub nie mógłby sprowadzić dla niego odpowiedniego następcy.

Pogba w minionym sezonie wystąpił w 47 meczach Manchesteru United we wszystkich rozgrywkach. 26-latek strzelił w nich 16 goli i zanotował 11 asyst. Jego kontrakt na Old Trafford obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Komentarze