AS: Zinedine Zidane nadal z poparciem kibiców

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Dziennik AS przeprowadził sondaż wśród kibiców odnośnie przyszłości Zinedine’a Zidane’a. 55 procent głosujących uważa, że Francuz powinien pozostać trenerem Realu Madryt. 45 procent jest przeciwnego zdania.

Czytaj dalej…

Królewscy nie mają ostatnio dobrej passy, a w tym tygodniu przegrali na własnym boisku w Lidze Mistrzów z Szachtarem Donieck (0:2). Awans do fazy pucharowej tych rozgrywek stoi pod znakiem zapytania. Pojawiają się przez to nowe spekulacje dotyczące przyszłości Zinedine’a Zidane’a.

Zdaniem dziennika AS, za Francuzem wstawia się większość kibiców. W sondażu udział wzięło 31 tysięcy użytkowników. 55 procent z nich uważa, że Zidane powinien utrzymać swoją posadę. Przeciwnego zdania jest 45 procent fanów.

Kluczowi gracze popierają Zidane’a

Media donoszą przy tym, że francuskiego szkoleniowca nadal popiera trzon drużyny, na czele z Sergio Ramosem, Luką Modriciem i Marcelo. Nic nie wskazuje więc na to, by zarząd Realu Madryt miał podjąć w najbliższym czasie decyzję o zwolnieniu Zidane’a.

Real z siedmioma punktami zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy B. W ostatniej kolejce Królewscy zmierzą się na własnym boisku z Borussią Moenchengladbach.

Komentarze