Zidane: Najgorszy mecz w sezonie

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane stwierdził, że jego drużyna rozegrała w niedzielę najgorszy mecz w sezonie. Królewscy w wyjazdowym meczu niespodziewanie przegrali 1:2 z Realem Betisem i ponownie stracili fotel lidera.

Czytaj dalej…

– To był zły mecz dl nas od początku do końca. Szkoda, bo mieliśmy szansę na dobry występ, ale tego nie wykorzystaliśmy. Było nam ciężko, szybko traciliśmy piłkę i nie mam żadnego wytłumaczenia. Ja jestem osobą za to odpowiedzialną. Będziemy analizować, co się stało, ale nie możemy być zadowoleni z naszego występu – powiedział szkoleniowiec Realu.

– Zawodnicy próbowali, ale nic nam dzisiaj nie wychodziło. Ostatecznie ja ponoszę za to winę. Muszę przeanalizować mecz, żeby zobaczyć, co się z nami stało. Po tym meczu musimy patrzeć, bo to co robiliśmy do tej pory nie było takie złe. Zostało nam 11 spotkań i do końca będziemy walczyć o tytuł – powiedział Zidane.

– Będę bronił moim zawodników i jeśli będę musiał im coś powiedzieć, to im powiem. Nie utrzymywaliśmy się wystarczająco długo przy piłce i to był nasz największy problem. Kiedy nie robimy tego, o czym rozmawialiśmy, to ja jestem odpowiedzialny. Nie zamierzam dokładnie wyjaśniać, co się stało, ale możemy powiedzieć, że był to najgorszy nasz mecz w tym sezonie – dodał Zidane.

Komentarze