Zidane nie myśli o kolejnym sezonie

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane PressFocus

Zinedine Zidane wziął udział w konferencji przed meczem Realu Madryt z Granadą. Francuz unikał pytań o swoją przyszłość w klubie, podkreślając, iż skupia się na końcówce obecnego sezonu.

Zidane: skupiamy się na czwartkowym meczu

Realowi Madryt pozostały trzy spotkania do końca sezonu. Już w najbliższy czwartek Królewscy zmierzą się z Granadą.

Zostały trzy mecze i skupiamy się na tym czwartkowym. Piłkarze chcą pokazać dobrą piłkę i spróbujemy tego dokonać. Chcemy zrobić wszystko, by wygrać – powiedział Zidane.

W ostatnim czasie pojawiła się polemika dotycząca sędziów w Hiszpanii. Francuz omijał jednak odpowiedzi na pytanie, czy gdyby arbitrzy decydowali inaczej, to jego Real byłby liderem tabeli.

Każdy ma do wykonania swoją pracę. Nie zamierzam o tym rozmawiać. Wierzę w piłkę nożną. Wykonujemy swoją pracę, a arbitrzy swoją. Gdybym coś powiedział, pojawiłoby się niepotrzebne zamieszanie. Spróbujemy sięgnąć po mistrzostwo, ale to prawda, że nie wiemy, co się zdarzy, bo nie zależymy od siebie. Obiecuję, że damy z siebie wszystko – skomentował szkoleniowiec Los Blancos.

Zidane’a zapytano również o jego przyszłości w Madrycie. Trener, w swoim stylu, uniknął jednoznacznej odpowiedzi.

Absolutnie nie myślę o kolejnym sezonie. Skupiam się na pozostałych meczach – krótko odpowiedział Zizou.

Królewscy tracą dwa punkty do liderującego Atletico. By wygrać mistrzostwo, Real musi wygrać wszystkie trzy pozostałe spotkania, a także liczyć na wpadkę rywala zza miedzy. W najbliższy czwartek zmierzy się na wyjeździe z ćwierćfinalistą obecnej edycji Ligi Europy, Granadą.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 15:51.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze