Zidane przed Gran Derbi: Jesteśmy gotowi na 100 procent

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane zapewnia, że jego drużyna jest w stu procentach gotowa na środowe spotkanie z Barceloną na Camp Nou.

Czytaj dalej…

– Przystępujemy do tego spotkania w dobrej formie. Od pewnego czasu gramy dobrze i osiągamy dobre wyniki we wszystkich obszarach, zarówno pod względem mentalnym, jak i piłkarskim. Cieszymy się dobrą passą i wszyscy skupiamy się na jutrzejszym mecz. W takich spotkaniach jak to, musisz dać z siebie wszystko w ciągu 90 minut. Mam nadzieję, że będzie to świetne spotkanie – powiedział Zidane podczas konferencji prasowej, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Można cieszyć się w tym meczem, niezależnie od tego, co się stanie. Rozpoczynamy mecz 11 na 11 i wiemy, z kim mamy do czynienia. To bardzo dobra drużyna, które pokazuje, że nią jest od dłuższego czasu. Wiemy, że mają Lionela Messiego, ale my również mamy własną broń – dodał.

– Praca zespołowa jest zawsze ważna. Musimy grać razem, z energią i pożądaniem. Nie chodzi tylko pokazywanie tego w meczach, ale także podczas treningów. Najważniejsze jest to, że jesteśmy w 100 procentach gotowi – powiedział szkoleniowiec Królewskich.

Zidane był również pytany o sędziego środowego spotkania. – Nie sądzę, aby wywierali presję na sędziego. Każdy ma prawo do swojej opinii. Sędziów trzeba zostawić w spokoju, ponieważ, tak jak my wszyscy, chcą wykonywać swoją pracę i wykonywać dobrą robotę, tak jak my i Barcelona. To mecz piłkarski. Wiele się dzieje wokół niego, ale ludzie chcą oglądać mecz i nic więcej – powiedział Zidane.

Komentarze