Zidane: Sevilla to jedna z najlepszych drużyn w lidze

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt zagra u siebie z Sevillą FC w sobotnim meczu 20. kolejki hiszpańskiej La Liga. Zinedine Zidane, trener Królewskich, powiedział, że jego podopieczni muszą rozegrać świetne spotkanie, aby sięgnąć po komplet punktów.

Czytaj dalej…

– Nie wolno nam zmienić nastawienia mentalnego. Musimy kontynuować naszą pracę. Nic się nie zmieniło po wygraniu Superpucharu – powiedział Zidane, cytowany przez klubową oficjalna stronę internetową.

– Jesteśmy dobrze przygotowani. Sezon jest bardzo długi i zdajemy sobie sprawę, jakie problemy mogą sprawić nam sobotni rywale. My jednak zawsze chcemy grać po swojemu. Nic się nie zmieni – podkreślił francuski szkoleniowiec.

– Zmierzymy się z jedną z najlepszych drużyn w lidze. Musimy być gotowi i rozegrać świetne spotkanie – zaznaczył. Los Blancos zajmują drugie miejsce w tabeli, mając gorszą różnicę bramek od liderującej FC Barcelony. Natomiast ekipa ze stolicy Andaluzji traci do nich cztery punkty i plasuje się na czwartej pozycji. Początek sobotniego meczu na Santiago Bernabeu o godzinie 16.

Komentarze