Zidane: ten mecz nie powinien się odbyć

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane po meczu z Osasuną Pampeluna nie krył rozczarowania decyzją o jego rozegraniu. – To nie był mecz piłkarski – mówił trener Królewskich podczas pomeczowej konferencji prasowej.

Sobotnie spotkanie w Pampelunie zakończyło się remisem 0:0. Mecz odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych, co jest oczywiście związane ze śnieżycą, która w ostatnich dniach nawiedziła Hiszpanię. Z tego powodu drużyna Realu miała również problem z dotarciem na spotkanie, musiała między innymi czekać dodatkowe cztery godziny na lotnisku Barajas.

– Jesteśmy trochę zdenerwowani, bo zrobiliśmy na boisku, co mogliśmy. To nie był mecz piłki nożnej. Warunki były ciężkie. Z takimi uczuciami kończymy to spotkanie i wszystko, co wydarzyło się w ciągu tych dwóch dni – powiedział Zidane, którego zdaniem spotkanie nie powinno dojść do skutku. –  Tak, oczywiście. Zagraliśmy, bo powiedziano nam, że musimy zagrać. Wszyscy widzieliśmy to, co widzieliśmy. Takie jest moje zdanie – dodał.

– To nie są wymówki. Każdy chce zobaczyć piłkarskie spotkanie, a warunki temu dzisiaj nie sprzyjały. Wszyscy tak czują. Odpowiadam jako trener – mówił szkoleniowiec Realu.

– Nie wiemy, kiedy wrócimy do Madrytu. Czy będzie to jutro, czy pojutrze. Ale taka jest piłka nożna. Tak naprawdę nie był to mecz piłkarski, ale musimy to zaakceptować i myśleć już o czwartkowym spotkaniu – dodał Zidane.

Najbliższe spotkanie Królewskich czeka w najbliższy czwartek. Zmierzą się wówczas w Maladze z Athletic Bilbao, a stawką tego meczu będzie awans do finału rozgrywek o Superpuchar Hiszpanii.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 19:56.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Comments 2 comments