Zidane: To bardzo ważne trzy punkty

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt pokonał na wyjeździe Osasunę Pampeluna 4:1 w niedzielnym meczu La Liga. Zinedine Zidane, trener Królewskich, powiedział, że to bardzo ważne trzy punkty

Czytaj dalej…

– Wyszliśmy na boisko mocno naładowani, ale rywale również. Strzelili gola po stałym fragmencie gry, ale my trzymaliśmy się tego, co mieliśmy grać – powiedział Zidane, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Wierzyliśmy w nasz futbol, a po pierwszym strzelonym golu to był już inny mecz. Nie jest łatwe to co robimy. Jeszcze niczego nie wygraliśmy, ale to są bardzo ważne punkty – podkreślił francuski szkoleniowiec.

– Musimy zdobywać punkty na trudnych terenach, gdzie nie jest łatwo wygrywać. Mieliśmy trochę problemów na początku, ale po doprowadzeniu do remisu zaczęliśmy grać lepiej. Cała drużyna musiała ciężko pracować i zasłużyliśmy na zwycięstwo z zespołem, z którym grało nam się bardzo trudno – stwierdził.

Królewscy są liderem tabeli, mając trzy punkty przewagi nad FC Barceloną. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Celtą Vigo.

Komentarze