Zidane: To normalne, że James był sfrustrowany

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt w sobotnim starciu w ramach hiszpańskiej ekstraklasy tylko zremisował 1:1 z Realem Valladolid. Warte odnotowania jest natomiast to, że swój pierwszy mecz od pierwszej minuty od 2017 roku w szeregach Królewskich zaliczył James Rodriguez, do czego odniósł się po zakończeniu spotkania szkoleniowiec Los Blancos.

Czytaj dalej…

Kolumbijski pomocnik spędził na placu gry 54 minuty, nie ukrywając przy zejściu z boiska zdenerwowania takim obrotem wydarzeń. W miejsce Jamesa Rodrigueza na placu gry zameldował się Vincius Junior.

– Byłem bardzo zadowolony z dzisiejszego występu Jamesa. Był zdenerwowany, gdy schodził z boiska, ale to normalne – rzekł Zidane cytowany przez Football Espana.

Real otworzył wynik rywalizacji w 81. minucie po golu Karima Benzemy. Chwilę później do siatki trafił jednak Sergi Guardiola, co skutkowało tym, że zawody zakończyły się podziałem punktów.

– Nie możemy być zadowoleni z końcówki meczu w naszym wykonaniu. Niedopuszczalne jest tracić bramkę w takim momencie spotkania, gdy sami strzelamy gola chwilę wcześniej – przekonywał Francuz.

Komentarze