Zidane: To zły wynik, ale reakcja była dobra

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt kolejny raz rozczarował w tej edycji Ligi Mistrzów, remisując u siebie z Club Brugge 2:2. Trener Zinedine Zidane powiedział, że to zły wynik, ale podobała mu się reakcja zespołu w drugiej połowie.

Czytaj dalej…

– Nie jestem zmartwiony. Ciągle to powtarzam. Stwarzaliśmy sobie sytuacje na początku, ale musimy być bardziej precyzyjni – powiedział Zidane, cytowany przez UEFA.com.

– Gdybyśmy naciskali na rywali w pierwszej połowie tak jak w drugiej, to wynik byłby inny. Drugą połowę wygraliśmy 2:0, ale to wystarczyło tylko do zdobycia punktu – dodał francuski szkoleniowiec, który wytłumaczył także, dlaczego w przerwie dokonał zmiany bramkarza.

– Courtois nie czuł się dobrze i nie mógł kontynuować gry. Tutaj nie chodziło o jego grę czy coś innego. Jedyne co mnie interesuje to nasza dobra gra, jak w drugiej połowie – podkreślił.

– To zły wynik, jednak reakcja przy 0:2 była dobra. Nie mogę być zadowolony z pierwszej odsłony. To było 45 minut, jakich nigdy nie zagraliśmy. Podobała mi się nasza reakcja. Na koniec nie można być zadowolonym z punktu, bo celem były trzy – stwierdził.

Liderem grupy A jest Paris Saint-Germain z kompletem sześciu punktów. Drugi z dwoma oczkami jest Club Brugge, a po jednym mają Galatasaray i Real Madryt. W następnej kolejce zespół z Belgii podejmie mistrzów Francji, natomiast ‘Królewscy zagrają w Stambule.

Komentarze