Zidane: To zwycięstwo pracy zespołowej

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane fot. Grzegorz Wajda

Trener Realu Madryt Zinedine Zidane nie krył zadowolenia po niedzielnej wygranej jego zespoły w wyjazdowym meczu z Sevillą.

Czytaj dalej…

– Cieszymy się, ponieważ rozegraliśmy pełne 90 minut na wysokim poziomie na trudnym terenie. To zwycięstwo zespołowe i cieszę się, że wszyscy zawodnicy są zadowoleni. Sevilla spisywała się bardzo dobrze od początku sezonu i naszym zawodnikom należą się gratulacje – powiedział Zidane, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

W środę Real czeka kolejne spotkanie, tym razem rywalem będzie Osasuna Pampeluna. – W środę rozegramy inny mecz, każdy jest inny. Postaramy się zagrać z dużą intensywnością i od początku wyjdziemy na boisko z zamiarem wygrania. Teraz musimy odpocząć i pogratulować zawodnikom, ponieważ dali z siebie wszystko na boisku – powiedział szkoleniowiec.

– Wiemy, że możemy zrobić więcej w ataku i zrobimy to. Praca zespołowa, którą widzieliśmy, miała fundamentalne znaczenie w tym zwycięstwem. James, Gareth, Hazard i inni byli ważni – dodał francuski szkoleniowiec.

Komentarze